با ما در ارتباط باشید

051 3764 05 47

با ما در ارتباط باشید

051 3764 05 47

چرا آرتیمان هوشمند سپهر

درباره ما

شرکت آرتیمان هوشمند سپهر فعالیت خود را در سال ۱۳۸۹ با رویکرد ارائه راهکارهای هوشمند الکترونیکی در صنعت ساختمان و هتلداری، سیستم های پیشرفته کنترل سطوح دسترسی آغاز نمود.

شرکت آرتیمان در مدت ۱۰ سال گذشته، با استفاده از دانش علمی، تجربه عملی، امکانات فنی و تجاری متخصصین خود، پروژه های ارزشمندی را در زمینه طراحی، تامین، نصب و راه اندازی سیستم های هوشمند مدیریت اتاق مهمان (GRMS) و سیستمهای هوشمند مدیریت ساختمان (BMS) و کنترل سطوح دسترسی، بر اساس استانداردهای جهانی، و با تکیه بر راه حل های کاربردی برندهای معتبری همچون BlackNova، EMTControlls و Schneider Electric به انجام رسانیده است. این شرکت با بهره گیری از آخرین فن آوریهای روز دنیا و به عنوان نماینده رسمی سازندگان معتبر جهان در ایران، در بخش های صنعتی، تجاری، اداری، فرهنگی، درمانی، مسکونی، اقامتی و .. فعالیت مستمری داشته و گام های مهمی را برداشته است .

برند های مطرح دنیا

شرکت آرتیمان هوشمند سپهر در طول حیات خود، جهت ارائه بهترین خدمات مبتنی بر: کیفیت بالا محصولات، پشتیبانی موثر و بروز بودن تجهیزات اقدام به همکاری با کمپانی های بزرگ بین المللی نموده، تا با تکیه بر زنجیره تامین مطمئن و کارا، رضایت کارفرمایان خود را جلب نماید.

اجرا و پشتیانی

شرکت آرتیمان هوشمند سپهر با درک اهمیت پشتیبانی و خدمات پس از فروش در سیستم های مختلف، از جمله سیستم های هوشمند ساختمان، نگاهی ویژه به این بخش داشته و تخصص، تجربه در کنار تعهد، ارکان اصلی ما جهت اجرای اصولی پروژه ها خواهد بود.